Ponuka spolupráce

Ponuka spolupráce - TIP bonus #maklerbielik
Ponuka spolupráce - TIP bonus #maklerbielik

Finančná odmena za odporučenie predávajúceho

Poznáte vo Vašom okolí niekoho kto má záujem predať svoj byt, dom, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť? Odporučte predávajúcemu naše služby, alebo priamo nám posuňte kontakt na túto osobu a zaslúžite si finančnú odmenu z predaja.

Hľadáte príležitosť privyrobiť si? Poznáte veľa kontaktov, máte veľa známych a priateľov a viete to využiť? Aktívne vyhľadávajte osoby so záujmom sprostredkovať predaj ich nehnuteľnosť s odporučením na kvalitu našich služieb a po každom úspešnom predaji takejto nehnuteľnosti získate finančnú odmenu odvíjajúcu sa od výšky predajnej ceny predanej nehnuteľnosti.


Ponuka spolupráce - marketing #maklerbielik
Ponuka spolupráce - marketing #maklerbielik

ZAROB SI 

Hľadáte spôsob, ako si zlepšiť svoju finančnú situáciu? Mám pre vás skvelú príležitosť! Staňte sa súčasťou nášho tímu a zarobte si roznesením letákov v lokalitách Nového Mesta nad Váhom a okolitých obciach. Okrem toho vám táto činnosť môže priniesť aj ďalší extra finančný zárobok - viac informácií po osobnom kontakte. Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a spoločne si dohodneme ďalšie podrobnosti. Nezabudnite, táto skvelá príležitosť platí len do určitého termínu, takže sa neváhajte prihlásiť!