Kto som?

Som certifikovaný realitný maklér pôsobiaci v Novom Meste nad Váhom pod renomovanou značkou RE/MAX od roku 2017. RE/MAX je vedúcou sieťou realitných kancelárií na Slovensku s viac ako 19-ročnou tradíciou a renomé, ktoré siaha aj za hranice krajiny. Svojou kvalitou a spoľahlivosťou sa RE/MAX stáva viacnásobným držiteľom titulu NAJDÔVERYHODNEJŠEJ ZNAČKY v oblasti predaja nehnuteľností na Slovensku (2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023).

V prvom roku svojej kariéry v realitách som získal ocenenie SKOKAN ROKA v RE/MAX Slovensko za najvyššiu produkciu v objeme obchodov medzi novými maklérmi. Postupne som si vybudoval renomé aj v rámci siete RE/MAX, získal som ocenenia 1. MIESTO-MAKLÉR MESIACA v 01/19 a 2. MIESTO-MAKLÉR MESIACA v 11/17 a tituly MAKLÉR ROKA 2018, 2019, 2020, 2021, 2023 v rámci RE/MAX NaMax okresu Nové Mesto nad Váhom.

S klientmi pracujem so zameraním na zabezpečenie najvýhodnejšieho predaja ich nehnuteľnosti. Správnymi postupmi a nastavením optimálnej predajnej ceny sa mi často darí dosiahnuť vyšší zisk z predaja, než si klient predstavoval. Okrem toho sprostredkovávam aj prenájom nehnuteľností a poskytujem služby makléra pre kupujúcich klientov.


#maklerbielik - OSOBNÁ ŠTATISTIKA-VZDELÁVANIE-ÚSPECHY

150+ uzavretých realitných obchodov

○ 300+ spokojných klientov

○ 10.000.000+ v hodnote uskutočnených transakcií

10 z 10 hodnotenie zo strany klientov

94% úspešnosť pri predaji nehnuteľností

Maklér - "skokan" roka 2017

Maklér mesiaca RE/MAX Slovensko - 2.miesto (11/17,  03/2024)

Maklér mesiaca RE/MAX Slovensko - 1.miesto (01/19)

Maklér roka RE/MAX NaMax - (2018, 2019, 2020, 2021, 2023)

Najvyšší počet hypotekárnych úverov (2x)

Najvyšší počet hypotekárnych úverov 2.miesto - (4x)

Maklér mesiaca RE/MAX NaMax 25x +

7 rokov v RE/MAX

𝗣𝗥𝗩𝗘 𝗠𝗜𝗘𝗦𝗧𝗢 - 𝗠𝗮𝗿𝗶𝗮𝗻 𝗕𝗶𝗲𝗹𝗶𝗸 sprostredkovanie hypotekárnych úverov.

S kolegyňou p. Chmelárovou zo spoločnosti Finvia sme v mesiaci August 2020 "zamakali" a spoločne sme obsadili prvú priečku v sprostredkovaní najvyššieho objemu financií, ktoré následne naši klienti využili na kúpu vysnívanej nehnuteľnosti.

Vzdelávanie - Sociálne siete

Sociálne siete sú pre nás silný nástroj ako efektívne spropagovať Vašu predávanú nehnuteľnosť pre maximálne množstvo potencionálnych zaujemcov v danom regióne, ale aj mimo neho.

Zvládnuť sociálne siete naplno však vyžaduje množstvo času a preto je potrebné vzdelávať sa aj v tomto smere. Dnešná doba to určite vyžaduje a my sme pripravený poskytnúť Vám maximálne služby aj v tomto smere. 📈

Pravidelným vzdelávaním a zdieľaným skúsenosti sme pripravený pre našich klientov urobiť pri predaji nehnuteľnosti vždy viac.

Marián Bielik - Najúspešnejší maklér
RE/MAX NaMax 2019

V roku 2019 som sa v našej kancelárii RE/MAX NaMax pre okres Nové Mesto nad Váhom stal najúspešnejším maklérom za uplynulí rok 2019.

Maklér mesiaca - január 2019
RE/MAX Slovensko

Množstvom úspešne uzavretých obchodov som stal najúspešnejším maklérom v sieti RE/MAX v danom mesiaci.

Toto ocenenie si vážim o to viac, že ako maklér z malého mesta sa mi podarilo umiestniť sa na tomto krásnom mieste a to pred všetkými mojimi kolegami z celého Slovenska, ktorých je takmer 250.

Marián Bielik - Najúspešnejší maklér
RE/MAX NaMax 2018

V roku 2018 som sa v našej kancelárii RE/MAX NaMax pre okres Nové Mesto nad Váhom stal najúspešnejším maklérom za uplynulí rok 2018.

RE/MAX - TOP Club Silver

Marián Bielik sa v roku 2018 stáva členom prestížneho klubu RE/MAX - TOP Club Bronz

Marián Bielik - certifikovaný maklér II.stupňa - RE/MAX Slovensko

Už na konci druhého roku svojho pôsobenia sa som na základe množstva získaných skúsenosti (praktických a odborných) absolvoval preskúšanie vyššieho stupňa certifikácie realitného makléra, čím som sa úspešne stal Certifikovaným maklérom II.stupňa - RE/MAX Slovensko.

Toto preskúšanie má maklér povinnosť obhajovať každé 2 roky počas jeho pôsobenia v ERE/MAX.

RE/MAX - TOP Club Bronz

Marián Bielik sa v roku 2017 stáva členom prestížneho klubu RE/MAX - TOP Club Bronz

Maklér - Skokan roka SR 2017

Rok 2017 bol rokom môjho nástupu do siete RE/MAX a už na úvod mojej kariéry sa mi podarilo získať ocenenie MAKLÉR - SKOKAN ROKA 2017.

Toto ocenenie sa udeľuje maklérovi  s najlepšími výsledkami spomedzi všetkých maklérov ktorí zahájili svoje pôsobenie v sieti RE/MAX v danom roku.

Marián Bielik - certifikovaný maklér I.stupňa - RE/MAX Slovensko

Každý maklér v sieti RE/MAX musí spĺňať odborné predpoklady na výkon poslania realitného sprostredkovateľa. Preto každý vstup medzi maklérov RE/MAX je zahájený niekoľko dňovým vstupným odborným a praktickým školením zavŕšeným preskúšaním z odborných, praktických, technických a finančných tém. Úspešný maklér sa tak stáva certifikovaným sprostredkovateľom, ktorý do v spolupráci s klientom prináša do procesu odbornosť  a časom aj dlhodobé praktické skúsenosti.