Referencie - MARIÁN BIELIK

VIETE ČO O MNE HOVORIA ĽUDIA, KTORÍ UŽ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ SO MNOU PREDALI?


Celkové hodnotenie zo strany zákazníkov na GOOGLE  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Celkové hodnotenie zo strany klientov na RE/MAX 🔟 z 🔟


Výborný a kvalifikovaný prístup.
Všetko perfektné vysvetlené. 

Sandra Bieliková

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odporúčam všetkými desiatimi. Výborná komunikácia, ochota, profesionálny prístup a najmä spoľahlivosť. Najlepší maklér !

Ľubica Krišková

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Maximálna spokojnosť s pánom Bielikom, profesionálny prístup, ústretovosť takto ma pracovať realitný maklér.

Jozef Šimo

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dobry deň prajem
Touto cestou by som sa chcela srdečne poďakovať p.Bielikovi a zároveņ ho pochváliť za jeho profesionálny,proklientsky a v neposlednom rade tiež ľudsky prístup.
Pri mojej osobnej návšteve ohľadom riešenia nehnuteľnosti mi ochotne poradil a vysvetlil všetko potrebné.Trpezlivo zodpovedal všetky moje otázky.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem a želám veľa pracovných úspechov a spokojných klientov.
S pozdravom polakova emília 

Emília Poláková

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

S výberom realitného makléra pána Bielika som bola nad mieru spokojná a určite jeho služby odporúčam. Oceňujem jeho flexibilitu, rozhľad, poradenstvo a profesionalitu. Za mňa určite najlepší odborník v oblasti realít. Ešte raz ďakujem pán Bielik a nech sa vám darí.

Zuzana Gulvášová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Profesionálne jednanie, na zložitú situáciu s realitami v dnešnom období predaj prebehol pomerne rýchlo a bez problémov.

Peter Munka

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pri sprostredkovaní nehnuteľnosti p. Bielikom som bola veľmi spokojná. Ďakujem.

Irena Šimová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pána Bielika môžem naozaj len odporúčať.
Pomohol správne nadstaviť cenu, krásne nafotil a odprezentoval nehnuteľnosť ,o všetkom som bola vždy včas informovaná.
Nehnuteľnosť sa podarilo predať skôr, ako som počítala.
Určite odporúčam!
Je to PÁN maklér 👌

Maca 744

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Profesionálny prístup, všetko pod kontrolou a presne podľa dohody

Palo Oravec

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odporúčame, rýchle jednanie, perfektne spracované ponuky, vždy na telefóne keď potrebujete.

Vladimíra Bačová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pán Bielik je seriózny, dôveryhodný a zodpovedný realitný maklér. Už viackrát sme s ním spolupracovali a vždy sme s ním boli maximálne spokojní!!! Vie spraviť krásnu prezentáciu priestorov, pripraví všetku dokumentáciu, promptne zapracováva zmeny do dokumentácie a reaguje rýchlo. Naozaj ho odporúčame!!!

Crystalwater

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mali sme možnosť osobne sa stretnúť s pánom Bielikom. Je to veľmi príjemný a ochotný realitný maklér, vrelo odporúčam.

Anna Skulecová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

S realitným maklérom pánom Bielikom som bola maximálne spokojná. Oceňujem jeho profesionálny prístup, príjemné vystupovanie, ústretovosť, zodpovednosť, ľudskosť a ochotu komunikovať kedykoľvek. Veľmi pekne ďakujem za bezproblémový predaj nehnuteľnosti. Prajem Vám pevné zdravie, veľa osobných a pracovných úspechov.

Eva Rubaninská

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pri predaji bytu som vsadila na správnu kartu ,profesionálny prístup ,ústretovosť ,prehľad čo sa týka cien nehnuteľností .p.Bielik mi ochotne odpovedal na moje otázky čo sa týkalo predaja bytu a bol vždy ochotný poradiť mi .Pokiaľ by som ešte niekedy kupovala alebo predávala nehnuteľnosť určite by to bolo cez p.Bielika .Za nás maximálna spokojnosť a môžme len odporucit .
Pokiaľ ešte nie ste rozhodnutý čo sa týka realitného makléra tak p.Bielik bude správna voľba .Ešte raz veľké Ďakujem.

Martina Zuchová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

veľmi som spokojný, obhliadka a zariadenie na vyššom úrovne, profesionál. Odporúčam.

Oleksii Dzidorsky

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Rada by som ocenila najma odbornost a ustretovost pocas celeho pocesu predaja nehnutelnosti. Od profesionalne pripravenej prezentacie objektu, cez ochotu odpovedat na vsetky nase otazky, odporucenie tych najlepsich rieseni, neustale informovanie o aktualnej situacii, az po samotny proces predaja, vypracovanie vsetkych zmluv a ukonov s tym spojenych. Spolupraca mi usetrila mnozstvo 

Mária Gašparová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dobrý deň, spolupráca s pánom Bielikom prebiehala od začiatku na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. Je to človek na správnom mieste. Tak isto musím vyzdvihnúť aj jeho ľudský prístup a ochotu. Ďakujem.

Anna Juríková

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ľudský a zároveň profesionálny prístup. Určite odporúčam. Výborná práca.

Michaela Chrzová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Profesionálny prístup, rýchle a odborné jednanie. Som nad mieru spokojná a danú realitnú kanceláriu a konkrétne pána Bielika môžem len odporučiť každému, kto zvažuje predaj, kúpu nehnuteľnosti.

Mgr. Petra Majtásová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Velmi som spokojna s p. Bielikom. Super profesionalny pristup,dobre poradi, je velmi napomocni a ochotni. Mozem len odporuct. Vdaka nemu prebehol predaj rychlo a hladko.

Janka Filínová

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odporúčam, s prístupom p Bielika som bol veľmi spokojný.

Peter Zacko

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Potreboval som radu ohľadne nehnuteľnosti a bol som veľmi milo prekvapený s akou ochotou mi pán Bielik pomohol, aj keď z toho nemal ako sa povie biznis. Ak budem predávať , alebo kupovať nehnuteľnosť, tak jedine cez neho. Ďakujem

Matko

Hodnotenie GOOGLE ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Služby p. Bielika boli vždy profesionálne, flexibilné, prispôsobené našej situácii a potrebám. Komunikácia bola vždy promptná a korektná. Z pohľadu hodnoty za peniaze super služba..

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Výborná komunikácia s maklérom, ochota poradiť, pomôcť. Som veľmi spokojná, proces kúpy bytu bol maximálne profesionálny. Do budúcna určite odporučím aj známym, rodine, každému, kto bude potrebovať pomoc, či už s kúpou alebo predajom nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik je seriózny, dôveryhodný a zodpovedný realitný maklér. Už viackrát sme s ním spolupracovali a vždy sme s ním boli maximálne spokojní!!! Vie spraviť krásnu prezentáciu priestorov, pripraví všetku dokumentáciu, promptne zapracováva zmeny do dokumentácie a reaguje rýchlo.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

ĎAKUJEM v mene maminy a samozrejme aj mojom (dcéry) za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, kde sme využili túto spoločnosť a najlepšieho "realiťáka" Mariána Bielika, neváhala som osloviť nikoho iného, ako pred 3 rokmi človeka, ktorý nielen profesionálne a dokonale ovláda svoju prácu -poskytovanie služieb predaja nehnuteľností, ale hlavne jeho prístup k individuálnym veciam a širokým prehľadom k danej veci, jednanie, komunikatívnosť, vždy v pokoji a s dobrou náladou, odporúčam veľmi a nech sa naďalej darí, ešte raz veľká VĎAKA.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Ing. Marián Bielik, certifikovaný maklér spoločnosti RE/MAX Slovakia, nám výrazne pomohol pri predaji našej (spolu podielnici) nehnuteľnosti, za čo mu veľmi pekne ďakujeme. Jeho kultivované vystupovanie a komunikácia s nami, bola od prvého stretnutia na vysokej profesionálnej úrovni. Trpezlivosť pri ohliadkach, príprava relevantných dokumentov, všetko malo svoju vysokoodbornú postupnosť. Vďaka uvedenému celý proces predaja prebiehal plynule, bez zbytočných prieťahov a k našej spokojnosti. Na základe našej skúsenosti bez váhania odporúčame každému, kto chce predať nehnuteľnosť obrátiť sa s dôverou na spoločnosť RE/MAX.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S kvalitami služieb ohľadom kúpy nehnuteľnosti a so službami p. Bielika som bola veľmi spokojná a odporúčam ho ďalším klientom.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

 Prijemne vystupovanie, rychle jednanie, vsetko dobre vysvetlene, na pripadne otazky sme odpoved dostali velmi rychlo. Boli sme spokojni a urcite by sme ho odoporucili.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

So službami realitného makléra p. Bielika som bol veľmi spokojný a určite ho odporučím aj svojim známym. Profesionálny prístup, rýchle a odborné jednanie..

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Rada by som ocenila najma odbornost a ustretovost pocas celeho pocesu predaja nehnutelnosti. Od profesionalne pripravenej prezentacie objektu, cez ochotu odpovedat na vsetky nase otazky, odporucenie tych najlepsich rieseni, neustale informovanie o aktualnej situacii, az po samotny proces predaja, vypracovanie vsetkych zmluv a ukonov s tym spojenych. Spolupraca mi usetrila mnozstvo casu a starosti. Mariana Bielika rcite odporucam.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Využila som služby realitnej kancelárie Re/max, konkrétne pána Bielika. Od začiatku našej spolupráce som bola nadmieru spokojná. Vytvoril nádhernú prezentáciu predávanej nehnuteľnosti. Vždy ma načas upozornil na ďalšie kroky, potrebné pre predaj nehnuteľnosti. Pán Bielik mi bol doporučený. Som veľmi rada, že som oslovila práve pána Mariana Bielika. Nehnuteľnosť bola predaná v krátkom čase, bez žiadnych problémov, za čo mu veľmi pekne ďakujem. Potvrdzujem, že Re/max má kvalitných partnerov predaja. Pán Bielik vykonáva svoju prácu kvalitne a precízne. Ďakujem.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

So službami Vašej spoločnosti som bola nad očakávania spokojná, kúpa nehnuteľnosti prebehla veľmi promptne. Realitný maklér p. Bielik, je okrem svojej vysoko-odbornej kvalifikácie a profesionality aj veľmi príjemným a ústretovým človekom. Vašu spoločnosť, hlavne p. Bielika budem vrelo odporúčať. Ďakujem

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pozdravujem dostal som totálny servis od Pána Bielika, všetko vybavil za mna takže úplná spokojnost.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Profesionálny prístup a jednanie,za nás môžme len odporučiť.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S pánom Bielikom som už spolupracoval viackrát a vždy k mojej maximálnej spokojnosti. Plne odporúčam každému kto potrebuje služby realitnej kancelárie. Výborné jednanie a profesionálny prístup k práci.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Dobrý deň prajem, chceli by sme poďakovať celej realitnej spoločnosti Re-Max za vaše služby, ktoré môžeme hodnotiť len pozitívne. Poďakovať a odporučiť by sme chceli predovšetkým pána M.Bielika, ktorého profesionalita, seriózny a zároveň ľudský prístup ku klientom nás presvedčil o tom, že v budúcnosti by sme sa opäť s radosťou na vás obrátili.Taktiež oceňujeme rýchlu spätnú väzbu a radi vaše služby odporučíme aj známym. Ku koncu by sme chceli zaželať celému tímu veľa šťastia a pracovných úspechov do nového roku. S pozdravom rod.Vencelová.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Človek, ktorý svoju prácu robí hlavne srdcom, komunikácia a pripravenosť odpovedať na všetky otázky na profesionálnej úrovni. Vždy ochotný riešiť či telefonicky, hlavne "večer", alebo e-mailom. Celková prezentácia a vybavenosť ponúknuť zákazníkom zážitok, už len z videa a fotiek nehnuteľnosti. Nie je to len o predaji, ale hlavne aj o prístupe a pripravenosti reagovať na všetky otázky. Veľmi sme boli spokojní, už od začiatku prvého rozhovoru a presvedčení, že sme predaj nehnuteľnosti zverili do správnych rúk. Vždy nás o dianí a problematike informoval, dohodli sme sa, kde podotknem, že vie počúvať aj toto druhého a robí čo najviac, aby boli spokojné obidve strany. Po administratívnej stránke vždy pripravené na úrovni. Do konca dotiahnuté na jednotku. Určite odporúčam a veľmi za všetko ĎAKUJEME.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik má profesionálny prístup k svojmu zákazníkovi od začiatku celého procesu až do jeho úplného záveru. Všetky svoje kroky náležite vysvetlí a potom ich aj uskutočňuje. Prezentácia nehnuteľnosti na predaj je komplexne spracovaná aj s napr. v mojom prípade kedy išlo o byt s nutnosťou rekonštrukcie navrhol už v samotnom procese predaja pre budúceho majiteľa spôsob rekonštrukcie. Všetka dokumentácia je spracovaná zrozumiteľne a vysoko odborne. Počas celého procese predaja sme vecne kvalitne komunikovali a bol som o všetkom včas informovaný. Celý proces bol ukončený kvalitne spracovanou kúpnou zmluvou, odovzdaním nehnuteľnosti novému vlastníkovi, odhlásením všetkých energií a vložením návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Ďakujeme p. Bielikovi za profesionálny prístup a asistenciu pri kúpe nehnuteľnosti a takisto aj za trpezlivosť pri sprostredkovaní komunikácie s predávajúcim nehnuteľnosti, keďže sa v našom prípade jednalo o trochu neštandardný postup. Všetko nakoniec prebehlo v poriadku. :)

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Dobrý deň. Chcela by som sa poďakovať a zároveň odporučiť služby pána Mariána Bielika. Spolupráca s p. Bielikom bola výborná, príjemná komunikácia, korektné jednanie, profesionálny prístup. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a ešte raz veľké ĎAKUJEM.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S panom Bielkom spolupracujem niekolko rokov. Velmi si cenim profesionalny a odborny pristup, prijemne vystupovanie a pravne poradenstvo na vysokej urovni. Maximalna spokojnost ako vzdy.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Chcela by som touto cestou vyzdvihnúť vysoko profesionálny prístup p.Bielika od prvého stretnutia až po prenájom nehnuteľnosti. Z mojej strany maximálna spokojnosť, môžem len odporučiť.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S Marianom Bielikom sa mi,napriek tejto velmi zlozitej dobe,spolupracovalo velmi dobre,bol ochotny,ustretovy,odborne erudovany,priebezne sme casto vzajomne kontaktovali a dotiahli predaj bytu do zdarneho konca.Postupne prerastol nas vztah z pracovneho do priatelskeho.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik je človek na správnom mieste. Vždy k dispozícii, vždy schopný odpovedať na každú otázku. Na stretnutia vždy maximálne pripravený, všetko naplánované do poslednej bodky. Jeho služby môžeme každému len odporučiť. takto si predstavujeme prácu realitného makléra. Ďakujeme

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Opäť a znova som využila služby pána Bielika pri predaji nehnuteľnosti, ktoré sú na vysokej úrovni. Som nad mieru spokojná a len som si potvrdila, že som si vybrala toho najlepšieho realitného makléra spomedzi všetkých. Ďakujem pekne pán Bielik.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Napriek nie úplne jednoduchej situácii sa nám ako mladej rodine podarilo aj vďaka p. Bielikovi rodinný dom podľa našich predstáv. Veľmi oceňujeme jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup, ktorý nám v čase koronakrízy zabezpečil dostatok času a priestoru na vybavenie si potrebných prostriedkov a náležitostí. Vyzdvihli by sme ešte rýchlosť s akou je p. Bielik schopný komunikovať a bezodkladne posúvať kroky predaja/kúpy dopredu. Je skvelé ak sa to, že niekoho jeho práca baví a napĺňa odráža na jeho jednaní s klientami

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Marina Bielik nám sprostredkoval kúpu budúceho rodinného domčeku. Priebeh bol hladký a veľmi príjemný. Pán Bielik s nami jednal profesionálne ale zároveň ľudsky. Veľmi sme ocenili, že kúpa nehnuteľnosti môže mať takýto bezstarostný priebeh. Odporúčame.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Marián Bielik, ktorý predával moju nehnuteľnosť v Novom Meste n/V je maximálny profesionál, veľmi ústretový, ochotný, seriózny. Môj byt predával v tom najhoršom období, kedy sa všetko zatváralo a kedy bolo kvôli koronakríze všetko veľmi komplikované. No pán Bielik napriek tomu našiel kupujúcich a byt predal. Rada by som napísala viac neskôr na Váš email, nielen do tejto kolonky. Ja som bola maximálne spokojná nielen po jeho profesionálnej stránke, ale aj po ľudskej, nakoľko som občas bola netrpezlivá, no on vždy sa snažil maximálne mi vyjsť v ústrety. Ešte Vám skúsim napísať viac, prajem mu všetko dobré v živote.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pri každej praci stretnete 2 druhy ľudí. Prví su tí čo robia svoju pracu lebo musia a druhí že robia prácu ktorú vedia a sa v tom našli. Pan Bielik patrí do tej druhej. Ďakujem za spoluprácu, promptne reakcie profesionálny prístup. Tym padon môžem pana Bielika odporučiť pri kúpe ci predaji akejkoľvek nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Kvalita Vašich poskytovaných služieb je na vysokej úrovni, komunikácia s p. Mariánom Bielikom bola na vysoko profesionálnej úrovni, veľmi ochotne nám pomohol s vybavením potrebných vecí pri prenájme bytu, p. Bielik bol veľmi ústretový a veľmi ochotne nám vyhovel v prípade zmien dohodnutých termínov, atď, boli sme s ním veľmi spokojní a touto cestou mu veľmi pekne ďakujeme

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S pánom Bielikom sme riešili prenájom nehnuteľnosti. Je mimoriadne profesionálny, zodpovedný a uplatňuje osobný prístup ku klientovi. Nadmieru sa venuje všetkým detailom a pravidelne informuje o situácii. Som s jeho službami veľmi spokojná a určite ho ako makléra odporúčam.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Po odporúčaní som využil služby pána Bielika ktorý sa kompletne postaral predaj bytu tak ako to aj na začiatku prezentoval. Od nastavenia predajnej ceny a jej obhájení, az po odovzdanie novému majiteľovi. Pána Bielika budem ďalej odporúčať.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Ochota,ustretovost, rychle riesenie ; i v hodine 12te. p. Bielik zdvihol telefon i pocas napr.svojho osobneho volna, mozem iba odporucat dalej .. maximalna spokojnost pri tak komplikovanom predaji nehnutelnosti.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Trošku neskôr ale predsa. Služby realitnej kancelárie remax sme využili viac krát a môžem povedať lepšiu spoluprácu sme si ani nevedeli predstaviť. Pán Bielik je úžasný človek ochotný a veľmi profesionálny. Môžeme len odporučiť

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S pánom Marianom Bielikom sme boli v kontakte dosť dlhú dobu a veľmi si jeho prácu vážim. Bol veľmi zodpovedný, rozvážny, ochotný a ústretový a hlavne vytrvalý - pretože prenajať našu nehnuteľnosť nebolo až také ľahké, vzhľadom na viaceré faktory. Práve tá jeho vytrvalosť sa vyplatila - pretože sme časom našli klienta na prenájom celého objektu. Veľmi som mu vďačná za vykonanú prácu a Ďakujem jemu aj REMAXU za vynikajúce služby.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S manželom veľmi radi píšeme túto recenziu. Sme veľmi spokojní so spoluprácou pána M.Bielika. I napriek drobným komplikáciam dnes i vďaka nemu a firme REMAX bývame vo svojom vysnívanom dome. Ako makléra ho odporúčame, ústretový,komunikatívny, ľudský, vybavil všetky potrebné doklady, o všetkom informoval a s jeho spoluprácou sme všetko dotiahli do šťastného konca. Veľmi pekne ďakujeme

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Oceňujem profesionálny prístup počas celého trvania nákupu nehnuteľnosti - od vyjasnenia podmienok nákupu a našich možností hneď na začiatok, cez dodrziavanie stanovených termínov, ochotu a ústretovosť. V prípade, že klienti hľadajú férové jednanie a bezproblémový nákup nehnuteľnosti, tak odporúčam obrátiť sa na RK Re/Max a pána Bielika

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Maklér, Marián Bielik, s ktorým som ja prišla do styku sa snažil byť naozaj profesionál vždy zo serióznym a zodpovedným prístupom. Myslím, že si svoju prácu vykonáva dobre.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

So službami p. Bielika sme boli nadmieru spokojní. Bol ochotný, ústretový, znalý problematiky, vytrvalý... proste na úrovni. Určite by som ho odporučil v prípade potreby svojim známym.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

nerád sa veľa rozpisujem ,ale poviem to jasne a zruzumiteľne. je to čistý,slušný ,profesional s ktorým je radosť spolupracovať. takže ja môžem povedať len to naj,naj.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

nerád sa veľa rozpisujem ,ale poviem to jasne a zruzumiteľne. je to čistý,slušný ,profesional s ktorým je radosť spolupracovať. takže ja môžem povedať len to naj,naj.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pan Bielik je vysoko profesionalny, expresny a odborny poradca. mam s nim opakovanu skusenost pri prenajme nehnutelnosti a skutocne nemam co vytknut.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Kvalita služieb na vysokej urovni! Komunikácia top./hocikedy či rano či večer/.Som nadmieru spokojny s poskytovanim služieb p. Bielika.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Som veľmi spokojná so spoluprácou s p. Bielikom. Vie poradit,je znaly v obore. I napriek tomu, že zijem v zahranici pomohol mi velmi profesionalne S predajom mojej nehnuteľnosti. A predaj prebehol velmi rychlo a hladko. Odborucam

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pracovné nasadenie pána Bielika v predaji nehnuteľnosti sa spája s kvalitou, rýchlosťou a odhodlaním urobiť pre predaj maximum. Ďakujem a odporúčam.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Velmi profesionální přístup. Veškeré domluvy byly dodrženy na 100%. Obecně musím říci, že zatím nejlepší zkušenost s realitní kanceláři. Pan Bielik se snaží svoji práci dělat co nejlépe a daří se mu to.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Do prenajímaného bytu sa našiel klient presne podľa očakávaní a to aj vďaka profesionálnemu prístupu a výbornej spolupráci s maklérom REMAX. V budúcnosti už budem vedieť na koho sa obrátiť.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Spolupráce s panem Bielikem probíhala maximálně profesionálně a vždy dle dojednaných dohod a termínů. S jeho součinností a zprostředkováním jsem maximálně spokojen a jeho služby mohu jen doporučit.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S kvalitou služieb s danou realitnou kanceláriou som maximálne spokojná, konkrétne s pánom Bielikom, ktorý mal celý proces predaja nehnuteľnosti na starosti a dotiahol ho do úspešne konca bez akýchkoľvek problémov.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Práca pána Bielika z kancelárie RE/MAX NaMax je maximálne profesionálna. Ja som nesmierne rád, že som sním mohol spolupracovať. Určite ho ako makléra odporúčam.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Top - vyborné promptné jednanie - profesionalita - zároveň ľudský prístup - vyhovel všetkým mojim požiadavkám - poradil

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Som spokojná na 100% ako prístupom tak ochotou a ľudskosťou.Super človek na správnom mieste.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Kúpa bytu v NM. Veľmi pozitívne hodnotím realitného makléra Mariana Bielika z RE/MAX Nové Mesto nad Váhom. Od prvej obhliadky bytu, až po finálny podpis kúpnej zmluvy, veľmi profesionálny prístup, slušný, ochotný, milý, ústretový, povysvetľoval čo bolo treba, vo všetkom poradil...určite odporúčam

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik je človek na správnom mieste. Vždy k dispozícii, vždy schopný odpovedať na každú otázku. Na stretnutia vždy maximálne pripravený, všetko naplánované do poslednej bodky. Jeho služby môžeme každému len odporučiť. takto si predstavujeme prácu realitného makléra. Ďakujeme

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik nám sprostredkoval predaj nehnuteľnosti. S jeho prácou sme boli spokojní. Vždy bol ústretový, pripravený a dobre sa s ním komunikovalo. Skrátka odborník a profesionál. Ďakujeme za spoluprácu.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik je seriozny makler, flexibilne reagoval, vsetko potrebne mi vysvetlil a sluzba od prveho telefonatu az po samotne prevzatie kancelarie prebehla hladko. Odporucam.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik nám uz od začiatku spolupráce všetko riadne vysvetlil a objasňoval kroky kroky ktoré mali nasledovať. Vždy s nami slušne komunikuje a naša spolupráca bola zavŕšená úspechom. Môžeme len odporúčať.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik je vysoko schopný, efektívny a skúsený profesionál. Spolupracujem s ním niekoľko rokov a jeho služby si nadmieru cením. Môžem ho s čistým svedomím odporučiť.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Od zaciatku az do konca kupy bytu zo strany p. Bielika velka ochota, velmi rychlo sa vsetko vybavilo. Pristup profesionala. A ludskost.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Sme neskutočne šťastný že práve pán Bielik sa o nás postaral ako realitný maklér.Neskutone si ho vážime a jeho prácu ktorej sa venuje naplno a hlavne zo srdiečkom na pravom mieste.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik svoju prácu vykonáva výborne. Je absolútne zodpovedný a profesionálny. Radosť od neho niečo kupovať.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Bola som veľmi spokojná so spoluprácou,. Pán Bielik bol úžasný, snažil sa vypomôcť na 100 percent. Je to úžasný maklér, prispôsobivý, ľudský a spoľahlivý..

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Veľmi dobrá spolupráca, profesionálny prístup,ústretovosť. Komunikácia, obhliadky , vypracovanie zmlúv všetko precízne pripravené. Pána Bielika ako spoľahlivého makléra určite odporúčam

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S pánom Bielikom som už spolupracoval viackrát a vždy k mojej maximálnej spokojnosti. Plne odporúčam každému kto potrebuje služby realitnej kancelárie. Výborné jednanie a profesionálny prístup k práci.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Profesionalny pristup, ochota a napomocnost vo vsetkych ohladoch, vyborna spolupraca. Maximalna spokojnost. Bez vyhrad odporucam.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Bol som veľmi spokojný so službami pána Bielika. Perfektný servis od začiatku spolupráce až po odovzdávanie nehnuteľnosti. Budem ho ďalej odporúčať...

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Ďakujem za výborne služby maklérovi Majovi Bielikovi, jeho prístup bol ukážkoví, ochotne poradí aj po ukončení spolupráce. Ak sa nechcete o nič starať, o všetko sa postará.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

So službami realitného makléra p. Bielika som bol veľmi spokojný a určite ho odporučím aj svojim známym. Profesionálny prístup, rýchle a odborné jednanie..

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pozdravujem dostal som totálny servis od Pána Bielika, všetko vybavil za mna takže úplná spokojnost.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Som veľmi spokojný z predajom. Pán B. bol veľmi spoľahlivý, ochotný a výborne sa s ním spolupracovalo.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Kultivovaný prístup, slušné a rýchle jednanie a splnenie kladených požiadaviek.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik je naozaj profesionál, veľmi dobrý prístup ku klientom, všetko jasne odkumikované, atď...

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S pánom Bielikom som maximálne spokojný .Je vždy ochotný a vie vždy dobre poradiť. Ďakujem za spoluprácu

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Maximálny profesionál, kompletné zastrešenie ....perfektný všeobecný, ale aj konkrétny prehľad v téme

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Boli sme nadmieru spokojní, oceňujeme hlavne časovú flexibilitu, odborný a priateľský prístup pána makléra.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S pracou pana Bielika sme boli velmi spokojni. Pan Bielik bol ochotny a ustretovy,

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Profesionálny prístup,ochotný riešiť aj mimo prac.čas vrátane S a N a poradit klientom.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Maximálna spokojnosť, pán Bielik ústretový, komunikácia na veľmi dobrej úrovni.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Sme veľmi spokojný. Pán Marián Bielik je naozaj skúsený a jednoznačne ho budem odporúčať známym.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Super kvalita, pán Bielik funguje na 100%. Ochotný, spoľahlivý, vždy vychádzajúci v ústrety.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Som spokojný s vybavovaním aj jednaním P. Bielika. Vždy mi ochotne pomohol i poradil.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Ja som z pánom Bielikom maximálne spokojný. Ochota, komunikácia, vedomosti, super.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Maximálna flexibilita, rýchlosť a vysoká úroveň komunikácie

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Profesionálny prístup a jednanie,za nás môžme len odporučiť.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Profesionálny prístup, ochota, príjemné vystupovanie.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Je to 100% partner po profesnej aj ľudskej stránke.Vždy ochotný ,ústretový ,maximálnesom bola spokojná.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Maximalna spokojnost.. dalujem pekne. Pravom bol pan Bielik maklerom roka.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Výborný prístup. Ochota a presnosť. Služby p. Bielika rád opätovne využijem, ak budem potrebovať.

Hodnotenie: 9️⃣ z 🔟

S prístupom, komunikáciou, ochotou makléra som bola veľmi spokojná. Určite odporúčam spoluprácu s týmto milýmprofesionálom.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Ešte raz veľké ďakujem pánu Bielikovi za predaj nehnuteľnosti. Skutočne prejavil veľké úsilie a podarilo sa.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

veľmi príjemné vystupovanie , ústretový, ochotný. Maximálna spokojnosť , určite ho odporučím priateľom

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán Bielik je človek na pravom mieste. Zodpovedný a jednanie na úrovni. ak môžem hodnotiť tak len č. 10.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Precízne a rýchle jednanie. Nemám čo vytknúť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Seriózny. spoľahlivý a profesionálny maklér, vysoko hodnotím po profesionálnej i ľudskej stránke. Možem len odporúčať.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Zodpovedný prístup, čo sľúbil dodržal, dochvíľnosť a férové jednanie.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

profesionalita,rýchlosť,spolahlivosť,ochota - budeme p.Bielika doporučovať

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Max.spokojnosť, za mesiac od rezervovania sme už bývali.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pán maklér ma príjemne vystupovanie a profesionálny prístup.

Hodnotenie: 9️⃣ z 🔟

som spokojný po všetkých stránkach,so službami poskytnuté vašim maklérom

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Boli sme veľmi spokojní. Hoci bol predaj komplikovaný, všetko dobre dopadlo.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

100% spokojnosť.....profesionálny prístup, maximálna flexibilita ochota a ústretovosť. Môžem len odporučiť

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Profesionálne jednanie,odpovede na všetky otázky,proste človek na správnom mieste-spokojny veĺmi.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Úplné informácie, kedykoľvek konzultácia, dobrá spolupráca

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Poskytované služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Bez výhrad. Srdečne odporúčame.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Nemám čo písať všetko bolo na 100%.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Všetko bolo SUPER

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Maximálna spokojnosť

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Všetky služby v 100% kvalite

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Vsetko ok

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

S realitným partnerom sme boli maximálne spokojní

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Slušný a ochotný, s prehľadom. Trpezlivý k záujemcom.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Pan Bielik bol ochotný, komunikácia s ním dobrá.

Hodnotenie: 7️⃣ z 🔟

všetko bôlo vynikajuce

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Na veľmi profesionálnej úrovni profesionálnej úrovni

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

profesionálny prístup

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

super prístup, kvalita najvyššia,veľká spokojnosť

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Som maximálne spokojný

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Ústretovosť, ochota, rýchle konanie

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

Spoľahlivý, ochotný, dôveryhodný,

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

So všetkým sme boli spokojní.

Hodnotenie: 9️⃣ z 🔟

Bez výhrad a pripomienok. Len spokojnosť.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

absolútna spokojnosť

Hodnotenie: 🔟 z 🔟

dôsledný, slušný, s nadhľadom.

Hodnotenie: 🔟 z 🔟