Asistovaná kúpa nehnuteľnosti

Profesionálna Asistencia pri Vyhľadávaní a Kúpe Nehnuteľnosti

Mnohí klienti ma oslovujú s požiadavkou pomoci pri hľadaní ideálnej nehnuteľnosti, či už pre bývanie alebo investíciu. V takýchto prípadoch som schopný klientom ponúknuť široký výber možností a sprevádzať ich celým procesom kúpy.

Počas tejto spolupráce klienti dostávajú informácie o možných rizikách spojených s kúpou, upozornenie na potenciálne nedostatky nehnuteľností a asistenciu pri obhliadkach vybraných objektov.

Ak sme našli nehnuteľnosť, ktorá Vám vyhovuje, no cena nie je v súlade so stavom alebo vekom objektu, na základe mojich skúseností z predchádzajúcich obchodov môžete viesť účinnejšie vyjednávania o predajnej cene.


Sprostredkovanie Hypotekárneho Úveru

Pri kúpe nehnuteľnosti sme tu, aby sme Vám poskytli rýchle a efektívne sprostredkovanie hypotekárneho úveru. Spolupracujeme s vedúcimi bankami na slovenskom trhu, čo zabezpečuje bezstarostné financovanie Vašej investície. Naši klienti získajú ponuky od viacerých bánk a môžu si vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje ich potrebám a životným okolnostiam.

Náš tím realitných špecialistov je k dispozícii kedykoľvek, aby Vám poskytol pomoc a odborné poradenstvo. Táto služba je pre našich kupujúcich klientov úplne bezplatná.


Ak máte záujem o poradenstvo alebo nezáväzné stretnutie týkajúce sa sprostredkovania hypotekárneho úveru, zanechajte nám kontakt vo formulári a náš hypotekárny špecialista vás bude čoskoro kontaktovať.