Choď na obsah Choď na menu

Referencie

Po každom uzavretom obchode má klient možnosť vyjadriť svoju spokojnosť v referenčnom formulári ktorý je mu zaslaný z centrály RE/MAX. Maklér nemá žiadnu možnosť zasiahnuť do textového ani bodového hodnotenia.
(Na tejto stránke sú zobrazené presné prepisy hodnotení mojich klientov z posledných 30 realizovaných obchodov)


 

Referencie klientov

Pán Bielik nás milo prekvapil už pri prvom stretnutí. Profesionálny prístup príjemné vystupovanie. Férovosť a maximálne nasadenie pri predaji našej nehnuteľnosti. To čo sa nám zdalo nemožné pán Bielik zvládol. Obrovský obdiv a vďaka za všetko úsilie, ktoré vynaložil. Vrelo odporúčam každému kto potrebuje pomoc pri predaji alebo kúpe či už nehnuteľnosti alebo pozemku.

Hodnotenie: 10/10

 

spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

 

Pan Bielik je vysoko profesionalny, expresny a odborny poradca. mam s nim opakovanu skusenost pri prenajme nehnutelnosti a skutocne nemam co vytknut.

Hodnotenie: 10/10

 

S pánom Bielikom sme riešili prenájom nehnuteľnosti. Je mimoriadne profesionálny, zodpovedný a uplatňuje osobný prístup ku klientovi. Nadmieru sa venuje všetkým detailom a pravidelne informuje o situácii. Som s jeho službami veľmi spokojná a určite ho ako makléra odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

 

Bez výhrad a pripomienok. Len spokojnosť.

Hodnotenie: 10/10

 

Po odporúčaní som využil služby pána Bielika ktorý sa kompletne postaral predaj bytu tak ako to aj na začiatku prezentoval. Od nastavenia predajnej ceny a jej obhájení, az po odovzdanie novému majiteľovi. Pána Bielika budem ďalej odporúčať.

Hodnotenie: 10/10

 

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

 

Ochota,ustretovost, rychle riesenie ; i v hodine 12te. p. Bielik zdvihol telefon i pocas napr.svojho osobneho volna, mozem iba odporucat dalej .. maximalna spokojnost pri tak komplikovanom predaji nehnutelnosti.

Hodnotenie: 10/10

 

Seriózny. spoľahlivý a profesionálny maklér, vysoko hodnotím po profesionálnej i ľudskej stránke. Možem len odporúčať.

Hodnotenie: 10/10

 

Zodpovedný prístup, čo sľúbil dodržal, dochvíľnosť a férové jednanie.

Hodnotenie: 10/10

 

profesionalita,rýchlosť,spolahlivosť,ochota - budeme p.Bielika doporučovať

Hodnotenie: 10/10

 

Trošku neskôr ale predsa. Služby realitnej kancelárie remax sme využili viac krát a môžem povedať lepšiu spoluprácu sme si ani nevedeli predstaviť. Pán Bielik je úžasný človek ochotný a veľmi profesionálny. Môžeme len odporučiť

Hodnotenie: 10/10

 

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 9/10

 

Max.spokojnosť, za mesiac od rezervovania sme už bývali.

Hodnotenie: 10/10

 

absolútna spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

 

Pán maklér ma príjemne vystupovanie a profesionálny prístup.

Hodnotenie: 9/10 

 

nerád sa veľa rozpisujem ,ale poviem to jasne a zruzumiteľne. je to čistý,slušný ,profesional s ktorým je radosť spolupracovať. takže ja môžem povedať len to naj,naj.

Hodnotenie: 10/10

 

Bez výhrad. Srdečne odporúčame.

Hodnotenie: 10/10

 

som spokojný po všetkých stránkach,so službami poskytnuté vašim maklérom

Hodnotenie: 10/10

 

S pánom Marianom Bielikom sme boli v kontakte dosť dlhú dobu a veľmi si jeho prácu vážim. Bol veľmi zodpovedný, rozvážny, ochotný a ústretový a hlavne vytrvalý - pretože prenajať našu nehnuteľnosť nebolo až také ľahké, vzhľadom na viaceré faktory. Práve tá jeho vytrvalosť sa vyplatila - pretože sme časom našli klienta na prenájom celého objektu. Veľmi som mu vďačná za vykonanú prácu a Ďakujem jemu aj REMAXU za vynikajúce služby. 

Hodnotenie: 10/10

 

 

So službami p. Bielika sme boli nadmieru spokojní. Bol ochotný, ústretový, znalý problematiky, vytrvalý... proste na úrovni. Určite by som ho odporučil v prípade potreby svojim známym.

Hodnotenie: 10/10

 

Maklér, Marián Bielik, s ktorým som ja prišla do styku sa snažil byť naozaj profesionál vždy zo serióznym a zodpovedným prístupom. Myslím, že si svoju prácu vykonáva dobre.

Hodnotenie: 10/10

 

Poskytované služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

Hodnotenie: 10/10

 

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

 

S manželom veľmi radi píšeme túto recenziu. Sme veľmi spokojní so spoluprácou pána M.Bielika. I napriek drobným komplikáciam dnes i vďaka nemu a firme REMAX bývame vo svojom vysnívanom dome. Ako makléra ho odporúčame, ústretový,komunikatívny, ľudský, vybavil všetky potrebné doklady, o všetkom informoval a s jeho spoluprácou sme všetko dotiahli do šťastného konca. Veľmi pekne ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

 

dôsledný, slušný, s nadhľadom.

Hodnotenie: 10/10

 

Boli sme veľmi spokojní. Hoci bol predaj komplikovaný, všetko dobre dopadlo.

Hodnotenie: 10/10

 

Bola som veľmi spokojná a odporúčam každému navštíviť RE/MAX.

Hodnotenie: 10/10

 

Nemám čo písať všetko bolo na 100%.

Hodnotenie: 10/10

 

Úplné informácie, kedykoľvek konzultácia, dobrá spolupráca

Hodnotenie: 9/10

 

100% spokojnosť.....profesionálny prístup, maximálna flexibilita ochota a ústretovosť. Môžem len odporučiť

Hodnotenie: 10/10

 

Oceňujem profesionálny prístup počas celého trvania nákupu nehnuteľnosti - od vyjasnenia podmienok nákupu a našich možností hneď na začiatok, cez dodrziavanie stanovených termínov, ochotu a ústretovosť. V prípade, že klienti hľadajú férové jednanie a bezproblémový nákup nehnuteľnosti, tak odporúčam obrátiť sa na RK Re/Max a pána Bielika

Hodnotenie: 10/10

 

Spokojnost

Hodnotenie: 10/10

 

Na jedničku

Hodnotenie: 10/10

 

Profesionálne jednanie,odpovede na všetky otázky,proste človek na správnom mieste-spokojny veĺmi.

Hodnotenie: 10/10

 

 

 

FACEBOOK - MARIAN BIELIK NEHNUTEĽNOSTI

Lucia Rapantová
Veľká vďaka za pomoc pri kúpe bytu. S p. Bielikom sme boli veľmi spokojní, oceňujeme flexibilitu, ľudský prístup a profesionalitu. Budeme ďalej odporúčať https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png:)

 

Tatiana Bognárová
Pán Marián Marian Bielik má profesionálny prístup k práci, dokáže poradiť pri kúpe, predaji aj prenájme nehnuteľností - je s ním výborná spolupráca - môžeme len doporučiť

 

Terka Rúžičková
Profesionálny prístup, dodržiavanie dohodnutých termínov a férové určenie podmienok na začiatku jednania.

 

Natália B. - FINANČNÝ PORADCA
Konečne niekto, kto sa tomu rozumie.. 
... vy ste uplne iný, slušný.. opýtate sa.. zanesiete veci na kataster, bez problémov..zavoláme, vyriešime.. fakt super.. dakujem.. 

 

Marianna Cintulova
Ďakujeme pánovi Bielikovi za spoluprácu, za vybavenie všetkych potrebných dokumentov, profesionálny a zároveň priateľský prístup, za komunikáciu, ochotu a hlavne trpezlivosť..
Môžeme len odporúčať, ešte raz ďakujeme

 

Lenka Suchárová
Hneď pri prvom stretnutí férové jednanie, priame informácie o podmienkach a možnostiach. Príjemný pocit istoty a lojálnosti v prípade sploupráce s p.Bielikom. Takže zatiaľ veľká spokojnosť.

 

Ivana Otiepková
My sme nadmieru spokojní boli,môžem len vrelo odporučiť,šikovnosť,profesionalita a rýchlosť makléra nám zabezpecila istotu a pomoc pri predaji bytu,ďakujeme veľmi pekne a určite budeme odporúčať ďalším ľuďom okolo nás