Choď na obsah Choď na menu

VIEME VYPRACOVAŤ FOTODOKUMENTÁCIU K INZERCII TAK, ...

10. 2. 2019

VIEME VYPRACOVAŤ FOTODOKUMENTÁCIU K INZERCII TAK, ABY REÁLNE VYSTIHOVALA STAV NEHNUTEĽNOSTI A ZÁROVEŇ VYVOLÁVALA ZVÝŠENÝ ZÁUJEM KUPUJÚCICH O OBHLIADKU.

VIEME #5 
V inzercii má predajca dve hlavné možnosti ako upútať potenciálnych kupujúcich – konkurencieschopnou cenou nehnuteľnosti, alebo nadštandardným spracovaním inzercie, najmä fotodokumentáciou. Fotodokumentácia má zachytávať reálny stav nehnuteľnosti, ale zároveň vyzdvihovať jej benefity. Pred realizáciou fotografií sa snažíme nehnuteľnosť upraviť (tzv. homestaging) tak, aby mal kupujúci pocit, že ide do svojej budúcej nehnuteľnosti, nie k niekomu na návštevu. Dôležitú úlohu hrá aj technika, s ktorou sa foto robí, uhol záberov, správne svetlo, v neposlednom rade aj množstvo zverejnených fotografií – optimálny počet je 10-15 fotografií pri štandardnom byte / dome .
Zvýšeniu záujmu často pomáha aj videoprehliadka, medzi foto odporúčame zaradiť minimálne aj pôdorys nehnuteľnosti.
Ak si netrúfate urobiť si kvalitné foto sami, odporúčame využiť našu službu – teraz Vám vypracujeme foto pre inzerciu v rozsahu 10-15 záberov úplne zdarma, bez akýchkoľvek ďalších podmienok !
Zverte predaj svojej nehnuteľnosti do rúk makléra RE/MAX NaMax a predajte ju za optimálny čas, za čo najlepšiu cenu !
Radi odpovieme na akékoľvek Vaše otázky, neváhajte nás osloviť .